Betoonkonstruktsioonide ehitamiseks, parandamiseks ja kaitsmiseks

Aluse ettevalmistus: krundid, tasandusmördid, vormiõli, emulsioon.

Konstruktsiooni funktsionaalsuse ja välimuse pikaealisuse tagab aluspinna korralik ettevalmistus kvaliteetsete toodetega. Mapei tootevalikusse kuuluvad tooted, mis tagavad probleemivaba aluspinna ettevalmistuse. MAPEI kuivsegud vastavad standardile EN 13813 - "Tasandusmördid ja põrandate tasanduskiht. Tasandusmördid.Omadused ja nõuded "

TOOTED

Värske betoonisegu järelhooldusained

Värsket betoonisegu tuleb kaitsta kiire väljakuivamise eest. Niiskuse tagamise parim võimalus on valujärgne kilega katmine või järjepidev vee pihustamine pinnale. Kui aga selleks pole võimalusi on parimaks alternatiiviks MAPEI pealekantavad järelhooldusained.

TOOTED

Tihendusmassid, hermeetikud, liimid

MAPEI ühe ja kahekomponentsed tihendusmassid ja hermeetikud, liimid: paisumisvuukidesse, deformatsioonivuukidesse, betoonpõrandatele (terrassid, parklad, kaubanduskeskused), vertikaalsed ja horisontaalsed vuugid, samuti pragude täitmiseks jpm.

TOOTED

Hüdroisolatsioon

MAPEI hüdroisolatsiooni ja veetõkketooteid võib jagada järgmistesse rühmadesse: jäigad ja elastsed tsemendipõhised tooted, elastsed veetõkked; bituumeni ja epoksübaasil veetõkketooted. Tarindi veetiheduse tagab vaid õige hüdroisolatsioonimaterjali valik, kuid unustada ei tohi sobivat tehnoloogilist lahendust, aluspinna ettevalmistust ja tööde teostamise kvaliteeti.

TOOTED

Pahtlid

MAPEI viimistllusmaterjalide valikus on tooted erinevatel pindadele nt. tsement, lubi-tsement, betoon, lubikrohv ja värvitud pinnad.

TOOTED

Betoonpindade ja -elementide remontsegud

Erinevad remondisegud betoonpindadele: kahjustatud konstruktsioonide kandevõime taastamine, lokaalsete kahjustuste taastamine, armatuuri kaitsmine, talvised kiirsegud, armeeritud segud, tehisvaigud ja tsemendibaasilised segud jpm.

TOOTED

Pritsbetoon / torkreetsegud

Torkreetbetoon on sobilik erinevat tüüpi betoonpindade remondiks, kaasajastamiseks (viaduktid, sillad, tammid) aga ka kasutamiseks uusehitistel (tunnelid, tammid, veerservuaarid). Torkreetsegusid võib klassifitseerida ka paigaldusmeetodi kohaselt: märg ja kuivpaigaldusmeetod.

TOOTED

Ankurdussegud / jootebetoonid, keemilised ankrumassid

MAPEI tooted ankurdamiseks ja raudbetoonkonstruktsioonide jootebetoontööde teostamiseks.

TOOTED

Betoonpinna kaitse - värvid, impregneerid, ANTI-GRAFITI

Kaasaegne betoon on kui piiritute võimalustega materjal, mille kasutamine on muutunud üha populaarsemaks tänapäeval arhitektide poolt. Seda loomingut tuleks kaitsta linnadžunglis isehakanud "tootearendajete" aga ka Eesti karmi kliima eest. MAPEI betoonivärvid, impregneerid, grafiti vastased tooted annavad elemendile mitte ainult kena dekoratiivse välimuse, vaid ka tõhusa pinnakaitse.

TOOTED

Injekteerimine

MAPEI injekteerimistooted sobivad nii koheseks lekete peatamisseks kui ka aja jooksul tekkinud pragude ja tühmike täitmiseks. MAPEI tootevalikusse kuuluvad polüuretaan-, tsemendi- ja epoksübaasilised injekteerimistooted.

TOOTED

Epoksüliimid

MAPEI epoksüliimid betooni, loodusliku kivi ja telliskivi müüritisele.

TOOTED