Lühidalt meist

      Velve MT OÜ pakub kõrge kvaliteediga MAPEI ja POLYGLASS tooteid eelkõige professionaalsele ehitajale aga ka tõsisele asjaarmastajale.

      Aastal 2013 loodud ettevõte Velve MT OÜ on maailmas tuntud ehituslike kuivsegude ning ehitus- ja tootmisettevõtetele kemikaale tootva ettevõtte Mapei SpA ja hüdroisolatsioonimaterjale tootva POLYGLASS SpA ametlik edasimüüja Eestis. Velve MT OÜ on seotud Läti firmaga SIA Velve M.S. Tehnoloģijas, kelle kogemused Mapei ja Polyglass toodetega ulatuvad 1999. aastasse ning Leedu firmaga UAB Velve M.S.T. aastast 2012.

      Velve MT OÜ pakub kõrgekvaliteedilisi tooteid betoonkonstruktisoonide kaitsmiseks ja parandamiseks, kandvate kontstruktsioonide tugevdamiseks, tooteid injekteerimiseks, sarrusvarraste ankurdamiseks ja korrosioonikaitseks, parandussegusid müüritiste rekonstrueerimisel ja betoonpõrandate remontimiseks, hüdroisolatsioonitooteid veekindluse tõstmiseks, tooteid kemikaali-, kõrge kulumiskindlusega ja disainpõrandate loomiseks, lisaaineid betoonitööstustele jpm. Tooted profesionaalseks kasutamiseks!

      Mapei asutati 1937. aastal Milanos ja täna on üks maailma juhtivaid ehitusmaterjalide ja tööstuskeemia tootjad. Mapei gruppi kuulub (2016) 79 haruettevõtet, 67 tehast 32 riigis ja 5 kontinendil. Mapei on alati rõhutanud uurimistööde vajalikkust, nii on 12% tööjõust  ja 5% käibest pühendatud uurimis- ja arendustegevusele. Sealjuures 70% uurimis- ja arendustegevuse osakonna tööst on energiasäästlik ja keskkonnasõbralik tootearendus, vastavalt LEEDnõuetele.

    Võtke meiega ühendust, aitame Teid tooteinfoga ning leiame parima lahenduse - kirjutage või võtke meiega ühendust telefoni teel.

Velve MT OÜ

           Velve MT OÜ on Eesti Betooniühingu liige