Epo-, polüuretaan- ja tsemendibaasilised pinnakatted

Aluse ettevalmistus, kruntimine

Pinnakatteid valides tuleb lähtuda kasutusajal tekkivatest koormustest ja võimalikust agressiivsest keskkonnast, sõltumata valikust on pinnakatte funktsionaalsus tagatud vaid siis kui selle kruntimine ja aluse ettevalmistus on teostatud asjakohaselt.

TOOTED

Epoksükatted

Epoksükatted tagavad hügieenilisuse, kaitsevad pinda keskkonna eest ning on hea vastupidavusega. Epokatted annavad põrandatele dekoratiivse välimuse ning neid hõlbus puhastada.

TOOTED

Polüuretaankatted

Elastsed polüuretaankatted kaitsevad pinda keskkonna negatiiivsete mõjude eest, hõlbustavad selle regulaarset hooldust, samuti parandavad pinna hügieenilist ja dekoratiivset välimust. Sobilikud mitmekorruselistele parkimismajadele, sildadele, terrassidele, basseinidele. Keemia- ja mehaanilise koormusele vastupidavad.

TOOTED

Tsemendibaasilised pinnakatted

Tsemendipõhised pinnakatted ei ole mitte ainult funktsionaalsed, vaid on ka disainelemendi eest. Need on sobilikud nii eramusse kui ka kaubandus- ning äripindadele dekoratiivseks lahenduseks.

TOOTED

Lõppviimistlus

Säilitamaks pinna kvaliteet oma eluea jooksul, siis on soovitame pinnad katta lõpliku viimistlusluskihiga nt., matt või läikevaha.

TOOTED