Dekoratiiv- ja pinnakaitsematerjal: värvid

Krundid

Krunttooted, mis loovad kindla ühenduse aluspinna ja kattematerjali vahel. Krundid tungivad sügavale aluspinda, tugevdavad ja optimeerivad aluspinna imavust.

TOOTED

Pahtlid ja krohvid

Mapei pahtlite, krohvi valikus on tooteid, mis on sobilikud erinevatel pindadel: tsement, lubi - tsement, betoon, krohv ja värvitud pindadele.

TOOTED

ELASTOCOLOR värvid

ELASTOCOLOR tooterühma värvid on elastomeersed. Elastocolor värvid tagavad kauapüsiva elastsuse ning keemiline püsivuse koos pragude sildamisvõimega.

TOOTED

süsteem SILANCOLOR

Silancolor on silikoon-vesidispersioonil komponentidel põhinev seinu kaitsev loomise vastu saastunud keskkonnas, UV ja niiskuse kahjustavat toimet, ilma et see piiraks veeauru läbilaskvust. Silancolor toodetel ei ole ebameeldivat lõhna ja need ei sisalda lahusteid. Silancolor värvide ja tooted on saadaval laia värvitoonide alustel ColorMap® värvikataloogist.

TOOTED

COLORITE värvid

Koloriit rühma värvid on poolläbipaistvad akrüülvärvid, mis jätavad osaliselt nähtavaks ja toovad esile betoonpinna struktuuri. Karboniseerumist vähendava toimega. Koloriit rühma värvid on toonitavad ColorMap® värvikataloogi alusel.

TOOTED

ANTI-GRAFITI

ANTI-GRAFITI süsteemi kuuluvad tooted lihtsustavad mittesoovitavate pinnajoonistuste eemaldamist. Graffiti kaitsevõõp ja nende eemaldamist lihtsustavad tooted.

TOOTED